Облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектептері

Спорт ұйымдары туралы ақпарат

Ұйымның атауы

 

Ұйым директоры

Мекен-жайы, байланыс телефондары

Дамытылатын спорт түрі

1

Жекпе-жек спорты түрлерінен олимпиада резервінің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі

Капсатова Бибинур Бердигалиевна

Орал қаласы, Құрманғазы көшесі

№ 156/2 үй

8 (7112) 54 14 37

 

  1. Дзюдо
  2. Самбо
  3. Таэквондо
  4. Еркін күрес
  5. Каратэ - до

2

Облыстық авиация спорты бойынша балалар-жасөспірімдер спорт-техникалық мектебі

Орынбасаров Ерген Елеусизович

Орал қаласы, Қ.Аманжолов көшесі,

№ 174 үй

8 (7112) 51 84 34

  1. Желкерме спорты
  2. Қол күресі
  3. Авиамодель спорты

3

№ 1 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі

Рахметов Қанат Дуйсенович

 

Орал қаласы,

Рыскулбекова көшесі

№1/2  үй

8        (7112) 50 30 44

 

1.Волейбол

2. Жеңіл атлетика

3. Үстел теннисі

4. Байдарка мен каноемен есу

5. Академикалық есу

6. Көгалдағы хоккей

4

Орал қаласының

№ 2 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

Жангалиев Ерден Кенесович

 

Орал қаласы,

Х.Чурин көшесі,

№ 119А үй

8 (7112) 53 23 69

  1. Спорттық гимнастика
  2. Спорттық акробатика
  3. Шахмат
  4. Дойбы
  5. Тоғызқұмалақ

5

Орал қаласының

№ 4 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

Шайхиев Асхат Аскарович

 

Орал қаласы,

Жезқазған көшесі,

№ 1 үй

8 (7112) 23 84 33

  1. Дзюдо
  2. Грек – рим күресі
  3. Садақ ату
  4. Пауэрлифтинг
  5. Гір спорты
  6. Қол күресі
  7. Самбо
  8. Волейбол

6

Облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

 

Алтынбекұлы Тұрарбек

 

Орал қаласы,

Т.Масин көшесі,

№ 65/2 үй

8 (7112) 50 35 25

1. Баскетбол

2. Бадминтон

3. Допты хоккей

4. Қол добы

5. Президенттік көпсайыс

6. Шаңғы жарысы

7. Грек-рим күресі

8. Волейбол

9. Велосипед спорты

7

Облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі-Мұз айдыны спорт сарайы

Жалмурзиев Ескабыл Абильчакович

Орал қаласы,

Еуразия даңғылы,

№ 236 үй

8 (7112) 54-32-39

  1. Шорт-трек
  2. Мәнерлеп сырғанау
  3. Ауыр атлетика
  4. Шайбалы хоккей
  5. Су добы
  6. Жүзу

8

Ұлттық спорт түрлері бойынша  облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

Мырзагалиев Дастан Кадерович

Зеленов ауданы, Асан ауылы, Рабочая көшесі, № 1А үй

8 (7112) 274244

  1. Ұлттық спорт түрлері
  2. Қазақ күресі
  3. Жамбы ату
  4. Асық ату
  5. Жекпе-жек

9

Облыстық балалар-жасөспірімдер бокс спорт мектебі

Ищекенов Талғат Хамидуллинович

Орал қаласы, Север-Восток-2 шағ. ауданы,

№ 15/2 үй

8 (7112) 30 12 24

  1. Бокс

10

Облыстық балалар-жасөспірімдер теннис спорт мектебі

Салимов Камбарбек Хамитович

Орал қаласы, Астана шағ. ауданы, № 17 үй

8 (7112) 27 07 48,

27 07 36

1. Теннис

11

Ақжайық ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

 

Жазыкбаев Канат Шарухиянович

Ақжайық ауданы, Чапай ауылы, Ихсанов көшесі,

№ 15/1 үй

8 (711 36) 91 2 48

 

  1. Бокс
  2. Еркін күрес
  3. Волейбол
  4. Бадминтон
  5. Дзюдо
  6. Үстел теннисі
  7. Футбол
  8. Гір спорты
  9. Самбо
  10. Қазақ күресі
  11. Тоғызқұмалақ

12

Бөрлі ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

Шарипов Кайрат Максутович

Бөрлі ауданы, Аксай қаласы, Советская көшесі, № 95 үй

8 (71133) 22 4 33

  1. Бокс
  2. Волейбол
  3. Самбо
  4. Дзюдо
  5. Қазақ күресі
  6. Тоғызқұмалақ
  7. Үстел теннисі
  8. Футбол
  9. Еркін күрес
  10. Таэквондо
  11. Каратэ-то
  12. Грек-рим күресі
  13. Гір спорты
  14. Жүзу
  15. Бадминтон

13

Бөкей ордасы ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

Семилиди Дмиртий Фиофилович

Бөкей ордасы ауданы, Сайхын ауылы, Т.Жароков көшесі,

№ 22 үй

8 (711 40) 21 8 58

 

 

  1. Волейбол
  2. Футбол
  3. Самбо
  4. Қазақ күресі
  5. Тоғызқұмалақ
  6. Баскетбол
  7. Гір спорты
  8. Пауэрлифтинг

14

Жаңақала ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

Есекенов Жайсан Ахметович

Жаңақала ауданы, Жаңақала ауылы, Д.Нұрпейісова көшесі, № 38 үй.

8 (711 41) 22 0 24

  1. Футбол
  2. Волейбол
  3. Тоғызқұмалақ
  4. Қазақ күресі
  5. Дзюдо
  6. Гір спорты

15

Жәнібек ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

Гилымов Орынбасар Гилымович

Жәнібек ауданы, Жәнібек ауылы, М.Өтемісов көшесі,

№ 26 үй

8 (711 35) 21 6 53

 

 

  1. Волейбол
  2. Футбол
  3. Самбо
  4. Қазақ күресі
  5. Дзюдо
  6. Үстел теннисі
  7. Гір спорты
  8. Ат спорты
  9. Қол күресі

16

Зеленов ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

 

Умбеткалиев Максим Зинешович

Зеленов ауданы, Переметный ауылы, Гагарин көшесі,

№ 60 А үй

8 (711 30) 23 2 22

 

  1. Баскетбол
  2. Бокс
  3. Волейбол
  4. Дзюдо
  5. Грек-рим күресі
  6. Футбол
  7. Қазақ күресі
  8. Каратэ-до
  9. Жеңіл атлетика
  10. Шаңғы жарысы
  11. Самбо
  12. Тоғызқұмалақ
  13. Таеквондо
  14. Дойбы

17

Қаратөбе ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

 

Коламанов Дулат Сериккалиевич

Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылы, С.Датұлы көшесі, № 18 «в» үй

8 (711 45) 31 1 98

 

  1. Волейбол
  2. Қазақ күресі
  3. Футбол
  4. Тоғызқұмалақ
  5. Үстел теннисі
  6. Дзюдо
  7. Еркін күресі
  8. Жеңіл атлетика
  9. Қол күресі
  10. Бокс

18

Казталов ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

 

Мугалбаев Айбар Мурадимович

Казталов ауданы, Жалпақтал ауылы, Сламихин көшесі,

№ 59 үй

8 (711 38) 21 2 69

 

  1. Волейбол
  2. Еркін күрес
  3. Грек-рим күресі
  4. Ауыр атлетика
  5. Дзюдо
  6. Қазақ күресі
  7. Самбо
  8. Үстел теннисі
  9. Футбол
  10. Шахмат

19

Казталов аудандық орталық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

 

Шарипкалиев Руслан Сериккалиевич

Казталов ауданы, Казталов ауылы, Желтоқсан көш.31,

8 71144 31 2 84

  1. Қазақ күресі
  2. Еркін күресі
  3. Бокс
  4. Футбол
  5. Үстел теннисі
  6. Пауэрлифтинг
  7. Ауыр атлетика
  8. Волейбол
  9. Қол күресі

10. Дзюдо

11. Кикбоксинг

20

Сырым ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

 

Муканов Ерболат Наурызбаевич

Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, Алаш Орда көшесі,

№ 3 А үй

8 (71134) 31 3 25

  1. Қазақ күресі
  2. Самбо
  3. Дзюдо
  4. Еркін күресі
  5. Футбол
  6. Үстел теннисі
  7. Жеңіл атлетика
  8. Тоғызқұмалақ
  9. Бокс
  10. Волейбол
  11. Баскетбол
  12. Ауыр атлетика

21

Тасқала ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

 

 

Жамбыл Алғадай Жамбылұлы

Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, .Абай көшесі,

№ 5 үй

8 (711 39) 21 4 97

 

  1. Еркін күресі
  2. Волейбол
  3. Қол добы
  4. Дзюдо
  5. Футбол
  6. Баскетбол
  7. Президенттік көпсайыс
  8. Тоғызқұмалақ
  9. Қазақ күресі
  10. Пауэрлифтинг
  11. Самбо
  12. Қол күресі

22

Теректі ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

 

Акнажимов Айбек

Бекетович

Теректі ауданы, Федоровка ауылы, Крупская көшесі,

№ 27/1 үй

8 (711 32) 21 4 71

 

 

 

  1. Грек-рим күресі
  2. Дзюдо
  3. Волейбол
  4. Футбол
  5. Бокс
  6. Үстел теннисі
  7. Еркін күресі
  8. Самбо
  9. Қазақ күресі
  10. Тоғызқұмалақ

23

Шыңғырлау ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

 

Суиндыков Канат Жанбырович

Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Қлышев көшесі,

№ 101 үй.

8 (71137) 33 3 54, 34 1 07

 

 

  1. Аударыспақ
  2. Баскетбол
  3. Бокс
  4. Волейбол
  5. Еркін күресі
  6. Гір спорты
  7. Грек-рим күресі
  8. Дзюдо
  9. Қазақ күресі
  10. Шаңғы жарысы
  11. Самбо
  12. Пауэрлифтинг
  13. Тоғызқұмалақ

24

Облыстық жоғары шеберлігі спорт мектебі

Бакманов Абай Мендешевич

Орал қаласы, Айтиева көш. 72 А8

(7112) 26 89 85

 

1.Дзюдо

2.Самбо

3.Садақ ату

4.Еркін күрес

5.Грек-рим күресі

6.Велоспорт

7.Көгалдағы  хоккей

8.Бокс

9.Академиялық есу

10.Байдарка және каноэден есу

11.Пауэрлифтинг

12. Шорт-трек

13. Тоғызқұмалақ

25

Спортқа дарынды балаларға арналған облыстық мамандырылған мектеп – интернаті

Насипов Кабделжамел Абилкарисович

Орал қаласы,

Жданова 7/1 көш.,

8 (7112) 28 48 07

1.Дзюдо

2.Садақ ату

3.Еркін күрес

4.Грек-рим күресі

5.Бокс

6.Академиялық есу

7.Таэквондо

8.Шорт-трек

9.Жеңіл атлетика

10.Байдарка және каноэден есу

11.Велоспорт

12.Волейбол

13.Ауыр атлетика

26

Олимпиада резервтерін даярлау орталығы

Джафаров Галиб Мусаевич

Орал қаласы, Зашаған кенті, Әзірбайжан 48/2 көш.

8 (7112) 25 15 70

 

1.Дзюдо

2.Садақ ату

3.Еркін күрес

4.Таэквондо

5.Жеңіл атлетика

6.Шорт-трек

7.Бокс

8.Грек-рим күресі

9.Академиялық есу

10. Үстел теннисі

11. Карате-до

27

«Ақжайық» футбол клубы»

Абильханов Нуртаза Серикович

Орал қаласы,  Курмангазы көш. 179/5

8 (7112)  545743

 

1.Футбол

28

«Жайық» волейбол клубы»

Кенесов Шокан Рахметоллаевич

Орал қаласы,

Мөнке ұлы 114

8 (7112) 30-38-03

30-14-13

1.Волейбол

29

Мүмкіндігі шектеулі азаматтарға арналған спорт клубы

Шаймарданов Азон Нурмуханович

Орал қаласы,

Сарайшық 27/1

8 (7112) 51 04 22

 

1.Паралимпиада спорт түрлері

2. Сурдлимпиада спорт түрлері

Сауалнама

Бос уақытыңызда Сіз дене шынықтыру және спортпен айналысасыз ба?
Мекен-жай
Қазақстан Республикасы, Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Достық-Дружбы, даңғылы, 179
Сайтты қолдау
Cтудия «Web-Design.kz»